Menü
Sepetim

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK İLKESİ

SİZLERE VERDİĞİMİZ HİZMETLER SIRASINDA KULLANILAN KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KORUNMASI VE GİZLİLİĞİNİZİN SÜRDÜRÜLEBİLMESİ BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZDİR.

Kişisel ve istatiksel bilgilerin kaybını, kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek üzere firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

Siz kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek ve bu hizmet sürecimizin sorunsuz ilerleyebilmesi için sizden bazı kişisel ve istatistiksel bilgiler talep etmektedir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve e-bülten üyesi olmak sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir.

Onay vererek bizimle paylaştığınız bu bilgiler firmamız bilgisayarlarında güvenli bir ortamda toplanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır.

Üyelik formlarında ve e-bülten aboneliği sırasında toplanılan bu bilgileri,aritmadeposu.com kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu geliştirmek ve müşteri/kullanıcı profili kategorizasyonu çalışmaları için sadece firmamız bünyesinde kullanılır. Verdiğiniz bilgilerin tamamının doğru ve eksiksiz olmasını sağlamak ve sizinle olan karşılıklı ilişkiyi daha iyi bir hale getirmek amacıyla, sizden aldığımız bilgileri başka kaynaklardan aldığımız bilgilerle birleştirebiliriz.

Bilgi Paylaşımı ve Açıklama

Bunun haricinde üyelik formlarında ve e-bülten aboneliği sırasında toplanılan bu bilgiler, söz konusu üye kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme Güvenliği

Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz "aritmadeposu" veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemenin gerçekleşmesi için gerekli olan bilgiler SSL tabanlı 256-bit kodlama kullanılarak aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmakta ve bu şekilde tüm işlemlerin www.aritmadeposu.com ara yüzü kullanılarak banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bilgilerin Doğrulanması

Bizlerle paylaştığınız bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek ve kendiniz hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı olarak bilgi talep edebilir, gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru öneriniz için iletişim bölümümüzden ve aritmadeposu,20@gmail.com e-posta adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.